Jaunumi arrow Par projektu arrow Dalībnieki
   
Dalībnieki
Gaļina Svedberga PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Friday, 20 April 2007
 
Tatjana Panova PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Thursday, 03 May 2007
  Spilgta aina no bērnības...............kaleidoskops, grūti kādu izvēlēties. J Nu, piemēram šāda: mēs trijatā šūpojamies lielās šūpolēs un izdodas iešūpoties tā, ka gandrīz rokas atraujas. Lido lejā – lido augšā – pilnīgs bezsvars....lidojums nomodā.

Man astroloģija, tā ir ............ Aizraujoša valoda, kas dziļi un precīzi raksturo realitāti. Tikai derētu šo valodu mazliet labāk zināt...

Es mīlu.............mosties labā noskaņojumā; staigāt vasaras lietū; vakara krēslā klusām slīdēt pa upi vienvietīgā laivā; sarunāties ar uguni; gatavot draugiem kaut ko garšīgu; dāvināt dāvanas. 

Es nemīlu.............. vilties. 

Read more...
Aleksandra Jakovļeva PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Friday, 20 April 2007
Spilgta aina no bērnības..........Bērnībaā visas ainas spilgtas. Es daudz ko atceros, pat šo-to no tā saucamā prenatālā perioda. Bērnībā viss ir kā pirmo reizi – pirmais prieks, pirmais aizvainojums, pirmās asaras – es tagad runāju par apzinātu pasaules uztveri, nevis par ko citu. Es atceros kā mani kristīja – arī ļoti spilgta aina. Vispār es biju aktīvs bērns tādēļ piedzīvojumu bija daudz...Visfilozofiskākā ainiņa – kad man bija četri gadi, mēs ar vecākiem un radiem svinējām svētkus ciemos pie tantes laukos. Tante bērniem sagatavoja mazas dāvanas, bet savam mīļotajam mazdēlam, proti, manas māsīcas dēlam (kas pa 2 gadiem vecāks par mani) uzdāvināja greznu un košu huzāru cepuri ar skaistu spalvu! Man sirds sažņaudzās, kurš varētu iedomāties – kā es vēlējos to uzlaikot, nemaz nerunājot par to, ka tā man varētu piederēt. Bet...Mamma paskaidroja, ka šī dāvana nav man, īpaši tādēļ, ka tā ir domāta zēnam, bet meitenēm pienākas citādākas dāvanas... Un tad, kaut kas manī mierīgi noteica: „Tiešām ļoti žēl, taču ir jāsamierinās, jo man šo cepuri neiedos”. Tā arī iznāca – vēlāk māsīcas meitai (viņai tik pat gadu, ka man) iedeva to uzlaikot, bet man nē. Neviens pat neiedomājās, cik ļoti es to vēlējos, bet...es samierinājos. Līdz šim brīdim es brīnos – no kurienes tajā vecumā tāda domāšana? 

Read more...
  Programming by AL Domains

www.astropolis.lv