Jaunumi arrow Prognozes
   
Prognozes
Klāt pie decembra prognozēm: Jupitera un Plutona savienojums PDF Print E-mail
Written by Simons Bizuns   
Tuesday, 04 December 2007

 Jupiters pauž attīstības principu.

Senajā astroloģijā, Jupiteru sauca par lielo labdari.

Tik naivi... Varbūt tādēļ, ka viņš ir  vienkārši liels (ļoti spoža zvaigzne, ko senie cilvēki redzēja debesīs), bet liels, tātad – labs. Kā tētis – liels un labs (Jupiters saistīts ar tēva – skolotāja lomu)

Taču mēdz pienākt laiks, kad kaut kas sāk mainīties, piemēram, bērns augot sāk redzēt, ka tētis nav nemaz tik liels, un galu galā, nav runa tēva izmēriem, vienkārši – laiks mainīt nozīmes. Un tad, gan pasaule kopumā, gan dažādi tās lielumi sāk izskatīties citādāk. Raksturīgi, ka augot, labuma (Jupiters) izpratne zaudē viennozīmību, vērtējot apkārtējās pasaules norises. Pasaule sāk izskatīties sarežģīta, proti, sastāvoša no dažādiem un daudzveidīgiem elementiem.

Read more...
Prognoze 2007.gada aprīlim PDF Print E-mail
Written by Simons Bizuns   
Tuesday, 03 April 2007

Svarīgākās izmaņas planētu stāvokļos:

 Marss pāries zivīs 6.04 – aktivitāte kļūs atkarīgāka no emocionāla stāvokļa

Jupiters kļūs retrograda 6.04. – gaidāmas plānošanas un stratēģijas izmaņas. Piemēram, atgriešanās pie aizsāktām tēmām, dziļākām vai aizmirstām vērtībām (intresentiem: retrograda periods ilgs līdz 7.08., bet pilnais retrograda „cilpas” periods – līdz 2.11.) Jupitera pagrieziena dienā (6.04) nebūtu vēlams plānot atbildīgus pasākumus.

Merkurs pāries Aunā 10.04 domāšana kļūs atvērtāka jaunām tēmām

Venēra pāries Dvīņos 12.04. emocionalitāte kļūs vieglāka, komunikablāka

Saturns kļūs direkts 19.04. – formālas un sakārtošanas lietas turpmāk noritēs vieglāk. Saturna pagrieziena dienā nav ieteicams plānot atbildīgus pasākumus.

Saule pāries Vērsī 20.04 – dziļāku vitālu spēku atmoda

Merkurs pāries Vērsī 27.04.  domāšana kļūs konkrētāka un praktiskāka

Read more...
Prognoze 2007.gada martam PDF Print E-mail
Written by Simons Bizuns   
Saturday, 03 March 2007

Svarīgākās izmaiņas planētu stāvokļos.

Merkurs kļūst direkts – 8.03. (pagrieziens notiks ap 7 no rīta)

Venēra pāriet Vērsī – 17.03.  

Merkurs pāriet Zivīs – 18.03.

Saule pāriet Aunā – 21.03.

Mēness aptumsums – naktī no 3. uz 4.03. Šajās divās dienās ieteicams parādīt savam organismam, ka mēs esam viņa draugi, nevis ienaidnieki.

Saules aptumsums – 19.03. Šeit to pašu var teikt par sirdsdarbības sistēmu.  

 

Astroloģiskie faktori, kas martā noteiks dzīves norises ir sekojoši – runāsim tikai par lielajiem (mažora) saspringtajiem aspektiem. Tie ir:

Saules savienošanās ar Urānu, un tās vienlaicīgs kvadrāts ar Jupiteru, kam tūlīt sekos Saules kvadrāts ar Plutonu. Tālāk, Marsa savienošanās ar Neptūnu, un tā vienlaicīga opozīcija ar Saturnu. Pašās mēneša beigās – Merkura atkārtota savienošanās Urānu un Venēras kvadrāts ar Saturnu.
Read more...
Prognoze februārim PDF Print E-mail
Written by Simons Bizuns   
Friday, 02 February 2007

Izmaņas planētu stāvokļos:

2.02. – Merkurs pāriet Zivīs (vēlāk, tas pagriezīsies retrograda kustībā un vēl atgriezīsies atpakaļ Ūdensvīrā)

14.02. – Merkurs pagriežas retrograda kustībā. Ieteicams šajā dienā neplānot atbildīgus pasākumus.

19. 02. – Saule pāriet Zivīs

21.02 – Venēra pāriet Aunā

26.02.– Marss pāriet Ūdensvīrā

27. 02. – Merkurs pāriet Ūdensvīrā

Februāra dzīves notikumus veidos sekojošas planētu kustības īpatnības (runāsim par visdinamiskākajām norisēm): kamēr ātrās planētas atrodas Ūdensvīrā, tās sākumā savienojas ar Neptūnu, gandrīz vienlaicīgi veidojot opozīciju ar Saturnu, un kad tās pāriet Zivīs, tās savienojas ar Urānu (kurš ir Zivīs) un visbeidzot izveido kvadrātu (90) ar Plutonu, kurš atrodas Strēlnieka beigās.

 

Read more...
Prognoze Janvārim PDF Print E-mail
Written by Simons Bizuns   
Thursday, 28 December 2006

Janvāri raksturos vairāki spēcīgi planētu aspekti – trīs savienojumi un viena opozīcija. Savienosies Marss ar Plutonu, Venēra un Merkurs ar Neptūnu un tā kā Neptūns ir iepretim Saturnam, abas ātrās planētas vienlaicīgi veidos opozīciju ar to.

Gada sākums, tas ir laiks, kad Saule un ātrās planētas atrodas Mežāža zīmē. Šajā laikā izkristalizējas mūsu domu un jūtu rezultāti, tie iegūst taustāmākas formas, iespējams, konkretizējas arī dažādu kļūdu sekas. Tas ir labs laiks lai nokārtotu juridiskus jautājumus, noskaidrotu savas tiesības, panāktu taisnīgumu, varbūt pat, atrisinātu kādu karmiskas dabas jautājumu. Mežāzī vieglāk apzināties un noformulēt lietu stāvokli – arī savu stāvokli. Ir vieglāk atbildēt uz jautājumu sev: kas es esmu? Tas ir piemērots laiks, lai izveidotu kaut kādu pamatu. Organismā šai laikā kļūst jūtamākas ar Mežāzi saistītās ķermeņa daļas – kauli, īpaši mugurkauls, locītavas un zobi.

Read more...
  Programming by AL Domains

www.astropolis.lv