Jaunumi arrow Pētījumi
   
Pētījumi
Katastrofu astroloģija - Ūdens stihijas (plūdi) PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Tuesday, 25 March 2008
 
Read more...
Katastrofu astrologija - Uguns stihijas (Ugunsgēki) PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Tuesday, 25 March 2008

Read more...
Katastrofu astroloģija - Avioavārijas I PDF Print E-mail
Written by Simons Bizuns   
Tuesday, 25 March 2008

 Mēs sākām šo tēmu otrdien (25.03) - no astroloģijas viedokļa, gluži savlaicīgi, jo Venēra ar Merkuru  savienojas ar Urānu, bet aviācija ir Urāna tēma. Saspringtus Urāna aspektus (ieskaitot savienojumus) parasti uzskata par raksturīgākajiem avionegadījumos, taču, paskatīsimies vai fakti to apstiprina. Vismaz šodien, piektdien, (kad Venēra, Merkurs un Urāns jau ir cieši satuvojušies) ir ziņas par diviem avionegadījumiem: vienu Indijā, otru  - Ukrainā; tie notika vakar, ceturtdien, uz precīza Merkura un Urāna savienojuma (vēlāk nāca ziņas, ka marta pēdējā dekādē dažādās pasaules malās notika sešas dažāda smaguma avioioavārijas)

 Lūk, kosmogramma (Grīnvičas meridiānam un 12:00,  jo precīzāku datu abos gadījumos nav), un tai ir jābūt notikumu raksturojošai.

Read more...
Katastrofu astroloģija - Zemes stihijas (vulkāni,zemestrīces) PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Tuesday, 25 March 2008
Read more...
Plutons Mežāzī PDF Print E-mail
Written by Simons Bizuns   
Sunday, 14 January 2007

Plutona pāreja Mežāzī 2008.gadā ir lielākais astroloģiskais notikums, kuru gaidām, notikums, kas liek mazliet bažīties, jo šī planētas stāvokļa izmaiņa iezīmē jaunu pārmaiņu periodu, kas ilgs  līdz 2024.gadam. Katra Plutona zīmes maiņa ir satraucošs process, bet šajā gadījumā Plutons pāriet tieši Mežāža zīmē.

Ikvienai planētai pārejot Mežāzī, šīs planētas tēmas izkristalizējas, un astrologam sev būtu jājautā – kādās formās izkristalizēsies Plutona tēmas?

No otras puses ikvienai neredzamai planētai atrodoties Mežāzī – notiek iedarbība uz visu, kas saistās ar stabilitāti, pamatīgumu un konstrukciju drošību, jo tas viss tiek pakļauts spēcīgiem pārveidojumiem (piemēram, Urānam un Neptūnam ejot pa Mežāzi sabruka PSRS. Urāns Mežāzi: 1988-1996; Neptūns Mežāzī:1984-1998). 

Read more...
  Programming by AL Domains

www.astropolis.lv