Jaunumi arrow Par projektu
   
Par projektu
Par projektu PDF Print E-mail
Written by administrācija   
Thursday, 28 December 2006

Mūsu projektam ir vairākas virzošas idejas. Viena ir radniecīga mūsdienu ekoloģisko projektu vai kultūrmantojuma saglabāšanas idejām, pateicoties kurām rodas dabas rezervāti, parki, vai muzeji. Astroloģija, ir tāda pati kultūras sastāvdaļa jebkura cita – tā ir nonākusi līdz mums pateicoties tam, ka to glabāja, saudzēja un deva tālāk. Tādēļ Zvaigžņu pilsētas „teritorija” ir sargājama no informatīva piesārņojuma – mēs par to rūpēsimies.

Otra ideja – ir meistaru brālības ideja. Sendienās pilsētas dibināja amatnieku komūnas. Zvaigžņu pilsēta – ir sabiedrisks projekts. Mums šķiet svarīga informācijas apmaiņa, kopdarba izjūta, ideju sinhronisms, un vispār – zvaigžņota debess, morāli veseliem cilvēkiem, ir vienojošs, nevis atsvešinošs faktors, vai ne?  

Un trešā ideja. Vēsturiski, pilsēta bija ne tikai kultūras centrs, bet arī tirgus vieta. Zvaigžņu pilsētā tiek brīvi piedāvāta vispārizglītojošā daļa, kas tiek darīts astroloģijas popularizēšanai un tā ik brīdi tiks papildināta un bagātināta. Un tiek piedāvāta pilnīgi individuāla konsultēšana, protams, par maksu. Tā, šķiet mēs īstenojam kādu okultu principu: „Dievam, tuvākajam un sev”... Patīkamu tikšanos Zvaigžņu Pilsētā!

 

  Programming by AL Domains

www.astropolis.lv